Komiks
Komiks - Katalog wystawy konkursowej MFKiG 2020
Scenariusz: Piotr Szulc, Tom Dearie, Natalia Legutko, Adam Lepieszkiewicz, Dawid Longa, Roman Gajewski, Karolina Martyna Gruca, Marcin Burbo, Tomasz Kontny, Pavol Bratsky, Daniel Gizicki, Barbara Sroka, Mateusz Wiśniewski, Magdalena Ocińska, Piotr Marzec, Piotr Wojciechowski, Rafał Wokacz, Radosław Sołtysiak, Michaela Erceg
Rysunki: Małgorzata Szymańska, Tom Dearie, Natalia Legutko, Adam Lepieszkiewicz, Dawid Longa, Roman Gajewski, Michał Romański, Marcin Burbo, Agata Wawryniuk, Pavol Bratsky, Błażej Kurowski, Barbara Sroka, Katarzyna Cergowska, Mikołaj Leszczyk, Piotr Nowacki, Piotr Marzec, Piotr Wojciechowski, Filip Wiśniowski, Rafał Wokacz, Oktawia Ogniew, Ewa Ciałowicz, Michał Araszewicz, Krzysztof Leszczewski, Michaela Erceg
Okładka: Jakub Rebelka
Publicystyka: Piotr Kasiński
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2020
Seria: Komiks - Katalog wystawy konkursowej MFKiG
Tłumaczenie: Joanna Birek
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 160x235 mm
Stron: 168
Cena: 25,00 zł
Wydawnictwo: S.T. Contur
ISBN: 9788395444364
Rysunki: Małgorzata Szymańska, Tom Dearie, Natalia Legutko, Adam Lepieszkiewicz, Dawid Longa, Roman Gajewski, Michał Romański, Marcin Burbo, Agata Wawryniuk, Pavol Bratsky, Błażej Kurowski, Barbara Sroka, Katarzyna Cergowska, Mikołaj Leszczyk, Piotr Nowacki, Piotr Marzec, Piotr Wojciechowski, Filip Wiśniowski, Rafał Wokacz, Oktawia Ogniew, Ewa Ciałowicz, Michał Araszewicz, Krzysztof Leszczewski, Michaela Erceg
Okładka: Jakub Rebelka
Publicystyka: Piotr Kasiński
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2020
Seria: Komiks - Katalog wystawy konkursowej MFKiG
Tłumaczenie: Joanna Birek
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 160x235 mm
Stron: 168
Cena: 25,00 zł
Wydawnictwo: S.T. Contur
ISBN: 9788395444364
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
"Katalog festiwalowy" to 168 stron najlepszych historii obrazkowych wybranych spośród prac nadesłanych na międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową towarzyszący 31. Międzynarodowemu Festiwalowi Komiksu i Gier w Łodzi. Zróżnicowana technika i różnorodna tematyka opowieści sprawiają, że w tym zbiorze polskich i zagranicznych opowieści każdy miłośnik komiksu znajdzie coś dla siebie.
Autorzy krótkich form komiksowych (w kolejności publikacji):„Strażnik", Piotr Szulc (scen.) i Małgorzata Szymańska (rys.)„F is for fire", Tom Dearie - GRAND PRIX„Miłość w czasach inflacji", Natalia Legutko„The Death". Adam Lepieszkiewicz„Gekon", Dawid Longa„Płetfal" Roman Gajewski - II NAGRODA„Saturn" Karolina Gruca (scen.) i Michał Romański (scen. i rys.) - I NAGRODA„Pojedynek" Marcin Burbo - WYRÓŻNIENIE„Legendy późnego kapitalizmu" Tomasz Kontny (scen.) i Agata Wawryniuk (rys.) - III NAGRODA„Flowers of Feana", Pavol Bratsky„Mniejsze i większe zmiany", Daniel Gizicki - scenarzysta komiksowy (scen.) i Błażej Kurowski (rys.)„Wieża", Barbara Sroka„Gadareńczyk", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Katarzyna Cergowska (rys.)„Sztuka w czasach pandemii", Magdalena Ocińska (scen.) i Mikołaj Leszczyk: Paintings & Illustrations (rys.)„Foreverest", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje (rys.)„Sheila ucieka", Piotr Marzec„Marsz Żałobny" Piotr Wojciechowski„The sky the limit", Mateusz Wiśniewiski (scen.) i Fil Wiśniowski (rys.)„Mój przyjaciel Gronostaj", Rafał Wokacz„Nic złego", Piotr Szulc (scen.) i Oktawia Ogniew (Comic Book & Illustration) (rys.) - WYRÓŻNIENIE„Beznadziejny", Piotr Szulc (scen.) i Ewa Ciałowicz (rys.) - WYRÓŻNIENIE„Feniks", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Michał Araszewicz (rys.)„Skarb szkarłatnego pirata", Radosław Sołtysiak (scen.i kolor) i Krzysztof Leszczewski(rys.)„Can you fix it?", Mihaela Erceg
Autorzy krótkich form komiksowych (w kolejności publikacji):„Strażnik", Piotr Szulc (scen.) i Małgorzata Szymańska (rys.)„F is for fire", Tom Dearie - GRAND PRIX„Miłość w czasach inflacji", Natalia Legutko„The Death". Adam Lepieszkiewicz„Gekon", Dawid Longa„Płetfal" Roman Gajewski - II NAGRODA„Saturn" Karolina Gruca (scen.) i Michał Romański (scen. i rys.) - I NAGRODA„Pojedynek" Marcin Burbo - WYRÓŻNIENIE„Legendy późnego kapitalizmu" Tomasz Kontny (scen.) i Agata Wawryniuk (rys.) - III NAGRODA„Flowers of Feana", Pavol Bratsky„Mniejsze i większe zmiany", Daniel Gizicki - scenarzysta komiksowy (scen.) i Błażej Kurowski (rys.)„Wieża", Barbara Sroka„Gadareńczyk", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Katarzyna Cergowska (rys.)„Sztuka w czasach pandemii", Magdalena Ocińska (scen.) i Mikołaj Leszczyk: Paintings & Illustrations (rys.)„Foreverest", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje (rys.)„Sheila ucieka", Piotr Marzec„Marsz Żałobny" Piotr Wojciechowski„The sky the limit", Mateusz Wiśniewiski (scen.) i Fil Wiśniowski (rys.)„Mój przyjaciel Gronostaj", Rafał Wokacz„Nic złego", Piotr Szulc (scen.) i Oktawia Ogniew (Comic Book & Illustration) (rys.) - WYRÓŻNIENIE„Beznadziejny", Piotr Szulc (scen.) i Ewa Ciałowicz (rys.) - WYRÓŻNIENIE„Feniks", Mateusz Wiśniewski (scen.) i Michał Araszewicz (rys.)„Skarb szkarłatnego pirata", Radosław Sołtysiak (scen.i kolor) i Krzysztof Leszczewski(rys.)„Can you fix it?", Mihaela Erceg
Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-