NEWS
Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystego zakończenia 2-go Międzynarodowego Festiwalu Kultury Komiksowej LIGATURA, 4 czerwca 2011 roku o godzinie 20.00 w siedzibie Teatru Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44. Wstęp wolny.
- 1. Adam Chwesiuk Quest - Polska
- 2. Alessio Piccini - Włochy
- 3. Amir Hadzic- Bośnia i Hercegowina
- 4. Ana Ribeiro - Portugalia
- 5. Bart Nijstad - Holandia
- 6. Berenika Kołomycka - Polska
- 7. Bruno Borges - Portugalia
- 8. Dana Mihaela Matei - Rumunia
- 9. Daniel Csordas - Węgry
- 10. Daniel Ramireaz - Kolumbia
- 11. Darko Bogdanov - Macedonia
- 12. David Lester - Kanada
- 13. David Peter Kerr - Wielka Brytania
- 14. Diego Tripodi - Argentyna
- 15. Dženis Avdić - Bośnia i Hercegowina
- 16. Emma Vakarelova - Francja
- 17. Erick Carjes - Brazylia
- 18. Esmir Prlja - Bośnia i Hercegowina
- 19. Fionnuala Doran - Irlandia
- 20. Roman Gajewski / Łukasz Bogacz - Polska
- 21. Gavrila Alexandra - Rumunia
- 22. Gilson Killhour - USA
- 23. Grajdeanu Mihai Ionut - Rumunia
- 24. Gregor Hinz - Niemcy
- 25. Jakub Grochola / Tomasz Kontny - Polska
- 26. Hanna - Pirita Lehkonen - Finlandia
- 27. Harumichi Mikami - Japonia
- 28. Helmut Kaplan - Austria
- 29. Henk Stolker - Holandia
- 30. Hugh Raine - Wielka Brytania
- 31. Ivaylo Panayotov - Bułgaria
- 32. Jacek Czapnik - Polska
- 33. Jacek Świdziński - Polska
- 34. Jack Fallows / p. M. Buchan - Wielka Brytania
- 35. Jan Mazur / Ewa Jędrzejczak - Polska
- 36. January Misiak - Polska
- 37. Grzegorz Janusz / Krzysztof Gawronkiewicz - Polska
- 38. Jay Wright - Wielka Brytania
- 39. Joanna Gwarek - Polska
- 40. John Miers - Wielka Brytania
- 41. Jorge Opazo - Argentyna
- 42. Juanita Kellner - Niemcy
- 43. Julja Paulina - Łotwa
- 44. Kripa Joshi - Wielka Brytania
- 45. Kristaps Loze - Łotwa
- 46. Bartłomiej Kuczyński / Maciej Jasiński - Polska
- 47. Maciej Zagańczyk - Irlandia
- 48. Marcelo Saravá - Brazylia
- 49. Marcin Placek - Polska
- 50. Marek Turek - Polska
- 51. Marta Długołęcka - Wielka Brytania
- 52. Mateusz Wiśniewski / Grzegorz Przybyś - Polska
- 53. Michał Chojnacki - Polska
- 54. Mike Maher - USA
- 55. Mikołaj Ratka - Polska
- 56. Mikołaj Tkacz - Polska
- 57. Milena Simeonova - Bułgaria
- 58. Nicolene Louw - RPA
- 59. Tomasz Niewiadomski / Grzegorz Janusz - Polska
- 60. Nikita Gilev - Rosja
- 61. Piotr Nowacki / Bartosz Sztybor - Polska
- 62. Oliwia Ziębińska - Polska
- 63. Oskars Pavlovskis - Łotwa
- 64. Paul D. Houston - Stany Zjednoczone
- 65. Piotr Depta - Polska
- 66. Piotr Perłowski - Polska
- 67. Joanna Sanecka / Sylwia Restecka - Polska
- 68. Roman Gajewski - Polska
- 69. Sam Peeters - Holandia
- 70. Sebastian Jaster - Irlandia
- 71. Sebastian Kijak - Polska
- 72. Sebastian Skrobol / Bartosz Sztybor - Polska
- 73. Sebastian Skrobol / Dennis Wojda - Polska
- 74. Surducan Ileana - Rumunia
- 75. Tomasz Mering - Polska
- 76. Vesna Nichevska - Saravinova - Macedonia
- 77. Virpi Oinonen - Wielka Brytania
- 78. Xenia Pamfil - Rumunia
- 79. Zakhar Yaschin - Rosja
[ljc]
Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-